قوانین و مقررات سایت و محصولات گروه نرم افزاری هشت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات نرم افزاری هشت به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب‏‌سایت و خرید محصولات گروه نرم افزاری هشت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت از سوی کاربر است .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی هشت اقدام نماید و یا از طریق نمایندگی های نرم افزار هشت محصولات این شرکت را خریداری کرده است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی گروه نرم افزاری هشت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی این گروه محفوظ می‏‌دارد.

خرید نرم افزار

خرید نرم افزار هشت از طریق سایت و نمایندگی ها قابل انجام است و مشتریان می توانند از هر دو طریق اقدام به خرید محصولات نمایند. نرم افزار واسط سامانه مودیان از طریق سایت و نماینگی ها میتوان نسبت به دریافت کد فعالسازی اقدام نمود. اپلیکیشن حسابداری هشت از طریق کافه بازار و مایکت و همچنین لینک مستقیم قابل دانلود بود و از داخل اپلیکیشن میتوان اقدام به خرید شارژ نمود.

خدمات پس از فروش

کلیه نرم افزارها قابلیت تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات را دارا هستند و کاربر موظف به حفظ اطلاعات خود می باشد و گروه نرم افزاری هشت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات نرم افزار کاربران از خود سلب مینماید.نرم افزار سامانه مودیان به صورت سالانه تمدید اشتراک پشتیبانی را دارا می باشد و کاربر پس از گذشت یک سال جهت بهره مندی از خدمات پشتیبانی اعم از مشکلات نرم افزار ، سوالات کاربر ، بروزرسانی های نرم افزار و … می بایست تمدید اشتراک پشتیبانی به مبلغ 30 درصد قیمت بروز نرم افزار اقدام به خرید نماید.اپلیکیشن حسابداری هشت به صورت اشتراکی بوده و پس از پایان اشتراک ، پشتیبانی محصول پایان می یابد و کاربر می تواند با تمدید اشتراک دوباره آن را فعال نماید.گروه نرم افزاری هشت موظف است تمام مشکلات محصول خود را رفع نموده و یک محصول با کیفیت به مشتری تحویل نماید.