قوانین و مقررات اپلیکیشن حسابداری موبایل هشت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات نرم افزار حسابداری هشت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به اپلیکیشن و خرید شارژ و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اپلیکیشن هشت از سوی کاربر است .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نرم افزار حسابداری هشت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات نرم افزار حسابداری هشت  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نرم افزار حسابداری هشت اقدام نماید و یا از طریق اپلیکیشن های کافه بازار و مایکت محصولات این شرکت را خریداری کرده است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

نرم افزار حسابداری هشت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات اپلیکیشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.نرم افزار حسابداری هشت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از اپلیکیشن را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از نرم افزار حسابداری هشت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نرم افزار حسابداری هشت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نرم افزار حسابداری هشت جزئی از اموال این اپلیکیشن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نرم افزار حسابداری هشت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اپلیکیشن این گروه محفوظ می‏‌دارد.

خرید نرم افزار

خرید نرم افزار حسابداری هشت از طریق سایت و نرم افزار های کافه بازار و مایکت قابل انجام است و مشتریان می توانند از هر سه طریق اقدام به خرید محصولات نمایند.

خدمات پس از فروش

نرم افزار حسابداری هشت قابلیت تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات را دارا است و کاربر موظف به حفظ اطلاعات خود می باشد و گروه نرم افزاری هشت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات نرم افزار کاربران از خود سلب مینماید.

اپلیکیشن حسابداری هشت به صورت اشتراکی بوده و پس از پایان اشتراک ، پشتیبانی محصول پایان می یابد و کاربر می تواند با تمدید اشتراک دوباره آن را فعال نماید.

گروه نرم افزاری هشت موظف است تمام مشکلات محصول خود را رفع نموده و یک محصول با کیفیت به مشتری تحویل نماید.